Do dotychczasowych siedmiu kolorów hitowych masek koloryzujących dołączają dwa odcienie: Lilac (prawdziwie lawendowy) i Copper (mocno brzoskwiniowy).
Jesienią 2019 Moroccanoil wprowadził Koloryzujące Maski Color Depositing – linię rewolucyjnych masek koloryzujących o podwójnych korzyściach: osadzających na włosie pigment bezpośredni i dostarczających mu odżywienia i regeneracji. Produkt został rewelacyjnie przyjęty przez rynek, czego następstwem jest rozszerzenie linii o kolory Lilac i Copper.
Pierwszy to prawdziwie lawendowy fiolet do stosowania na jasnych i średnich blondach. Drugi to intensywny brzoskwiniowy odcień do stosowania na włosach od średniego blondu do średniego brązu. Oba kolory zapewniają piękny, tymczasowy kolor oraz właściwości odżywcze kuracji regenerującej.
Dlaczego właśnie te kolory? Moroccanoil wpisuje się w ten sposób w trendy na 2020, zgodnie z którymi to właśnie Lilac i Copper znajdują się wśród najpopularniejszych kolorów. Dodatkowo od 2019 roku zainteresowanie tymczasową koloryzacją wzrosło aż o 8,7%.
a) korzyść koloru:
• osadzanie czystych pigmentów
• kolor staje się intensywny, żywy i lśniący
• bez zobowiązań, kolor bez ryzyka
• tymczasowy efekt, który z czasem zniknie po kilkukrotnym myciu włosów
b) korzyść pielęgnacji:
• głęboko odżywcza kuracja
• przywraca włosom integralność
• natychmiast zwiększa gładkość
• nadaje połysk
a) ArganID™
Pozytywnie naładowane mikrocząsteczki są przyciągane do ujemnie naładowanego włókna włosa, wchłaniając olej arganowy do trzonu włosa, jednocześnie pomagając naprawić i uszczelnić włosy.
b) Mieszanka aminokwasów
Głęboko nawilża i odżywia, ułatwiając rozczesywanie włosów i zapewniając im połysk, aby włosy wyglądały zdrowo.
c) Olej z pestek moreli
Wysokie stężenie kwasu oleinowego, kwasu linolowego i witaminy E pomaga zmiękczyć i poprawić nawilżenie włosów oraz skóry głowy.
Opakowania Masek Color Depositing o pojemności 200 ml zostały wykonane w 50% z plastiku postkonsumenckiego (PCR). Plastik PCR jest bardziej ekologiczny niż czysty plastik, ponieważ pozwala na zredukowanie wykorzystania paliw kopalnianych, zredukowanie śladu węglowego i wodnego oraz zwiększenie stosowania plastiku z recyklingu.